Zabójca wiatru firmy Sunbounce

Sunbounce-Wind-Killer2
Sunbounce jest liderem w produkcji akcesoriów pozwalających w pełni zapanować nad światłem. Oferta obejmuje szeroką gamę blend, rozświetlaczy, produkty takie jak „gaszący górne światło” Sun Swatter zdążyły znaleźć szerokie grono zwolenników.

Dostępne są rozmaite wersje kolorystyczne odbłyśników: białe, srebrne, złote i kolory pośrednie np. sunlite i sunfire. Mamy też możliwość zastosowania wielu rodzajów płaszczyzn dyfuzyjnych o różnym stopniu rozproszenia i wielkości. W ofercie znajdują się też zestawy pozwalające jedną ręką doświetlać obiekt, a drugą fotografować, a także zawierające oprócz ramy z płaszczyzną przepuszczającą kilka nakładanych płaszczyzn odbijających.

Sunbounce-Wind-Killer1
Wśród produktów można znaleźć akcesoria nie związane „formowaniem” światła np. pasek naramienny Sun-Sniper-Strap przeznaczony do aparatów fotograficznych, osłony na mikrofony, a także przenośny wiatrochron Wind-Killer. Służy do tłumienia wiatru podczas plenerowych sesji fotograficznych lub filmowych. Dotychczas stosowano system zagród z tworzyw sztucznych, ale metoda ta miała pewne wady. Podczas podmuchów dochodziło do silnych turbulencji plastiku. Wind-Killer skutecznie niweluje do 75% siły siły wiatru nie powodując zawirowań. Ma wygodne uchwyty i można całą konstrukcje przesuwać w trakcie np. filmowania. W zestawie są śledzie, kolce, szpilki i linki, całość można więc wzmocnić i unieruchomić. Wind-Killer jest dostępny w trzech rozmiarach: Mini (166 USD), Pro (226 USD) i Big (380 USD).

Sunbounce-Wind-Killer3
Zobacz wideo:


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s