Kliszożercy 2015 – konkurs dla studentów

kliszozercy_2015
Do 8 października 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Kliszożercy 2015. Jest on adresowany do studentów z całej Polski, dla autorów najlepszych prac przygotowano nagrody rzeczowe.

Organizatorem konkursu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zdjęcia można zgłaszać w trzech kategoriach: fotografia analogowa (temat: „Historia na zdjęciu”, „Portret z początków fotografii”), fotografia cyfrowa (temat: „Woda w fotografii”, „Długi czas migawki”), oraz Instagram (temat: „Love is in the air”, „Świat okiem dziecka”). Każdy student może więc nadesłać w sumie 12 zdjęć, maksymalnie 4 z każdej z kategorii i 2 z każdego tematu.

Zdjęcia cyfrowe muszą być dostarczone jednocześnie w dwóch wariantach: w formie elektronicznej (plik JPG, PNG, min rozdzielczość 2 mln. pikseli), oraz wydruku (20×30 cm). Format powiększenia („odbitki”) w kat. pierwszej nie może przekraczać 20×30 cm. Do zdjęć dodawanych przez aplikację Instagram dozwolone jest używanie filtrów dostępnych w tym programie. Na odwrocie wydruku lub powiększenia muszą znajdować się dane osoby zgłaszającej, nazwa uczelni oraz kategoria konkursowa. Można podać własny tytuł. Wraz ze zdjęciem uczestnik konkursu powinien przesłać swój adres e-mail, numer telefonu oraz kserokopię ważnej legitymacji studenckiej.Prace w kategorii pierwszej i drugiej nie mogą być modyfikowane za pomocą programów komputerowych, należy je nadesłać na adres: Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków.

Finał konkursu odbędzie się 22 października w restauracji Kolanko w Krakowie. W trakcie wernisażu zostaną ogłoszone wyniki oraz przyznane nagrody za I, II i III miejsce. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę główną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.