Moja Wielkopolska – analog. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Moja-Wielkopolska-2015
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Moja Wielkopolska – analog”. Termin dostarczenia prac mija 15 września, do zdobycia jest nagroda główna w wysokości 1000 zł.

Konkurs odbywa się w ramach Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki i ma charakter otwarty. Należy jednak zgłaszać zdjęcia wykonane analogowo „…przy użyciu światłoczułości soli srebra w tradycyjnej metodzie negatywowo-pozytywowej, technikach chromianowych, wprost pozytywowych, barwnych i monochromatycznych i wszelkich innych wykonanych bez użycia plików cyfrowych i ingerencji w analogową naturę obrazu na jakimkolwiek etapie jego powstania..”. Zdjęcia muszą więc ostatecznie mieć postać powiększenia („odbitki”), fotogramy mogą być podklejone, oprawione w passpartu i przygotowane do ekspozycji. Na odwrocie każdej pracy należy podać: godło, tytuł zdjęcia lub zestawu, opis (kogo lub co zdjęcie przedstawia, kiedy zostało wykonane). W osobnej, kopercie oznaczonej tym samym godłem należy umieścić kartę zgłoszenia. Każdy uczestnik może przedstawić do oceny dowolną ilość prac oraz zestawy (cykle). Powinny one liczyć od 3 do 9 fotografii.

Dodatkowych informacji udziela komisarz konkursu Władysław Nielipiński tel 61 6640867, e-mail: foto@wbp.poznan.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.