Ogólnopolski Fotomaraton „Częstochowa 2015”

Fotomaraton-Czestochowa2015
Fundacja Art Camera zaprasza do udziału w fotomaratonie którego kolejna edycja odbędzie się w Częstochowie od 19 do 20 września 2015. Pula nagród rzeczowych wynosi 6000 złotych, do zdobycia są m.in.aparaty Canona, torby Manfrotto, bony do realizacji w sklepie fotozakupy, prenumerata roczna magazynu Digital Camera Polska oraz aparat Fujifilm.

Uczestnicy będą mieli tylko 8 godzin na zrealizowanie zadania. Najlepsze serie, 8 obowiązkowych zdjęć, wezmą udział w wielkim finale. W dniu imprezy należy mieć przy sobie aparat a wcześniej zarejestrować się na stronie organizatora (kliknij) i wnieść opłatę w wysokości 15 złotych. Temat prac zostanie przekazany uczestnikom przed rozpoczęciem maratonu o godzinie 10,00. Uczestnicy mają czas na realizację zdjęć do 18,00, po tej godzinie prace należy przekazać do oceny.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 września 2015 w restauracji ASTORIA przy ul. Krakowskiej 45 w Częstochowie. Fotografie oceni jury w składzie: Kuba Kamiński, Krystian Bielatowicz, przedstawiciel Fundacji i partnerów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.