Pierwszy w Europie Zlot Użytkowników aparatów Fujifilm X!

Zlot-Fujifilm-X
Polski oddział firmy Fujifilm zaprasza wszystkich posiadaczy aparatów Fujifilm X na Zlot Użytkowników. Odbędzie się on od 12 do 13 września 2015 roku nad Jeziorem Maltańskim w hotelu HP Park w Poznaniu. Udział w imprezie jest bezpłatny, uczestnik pokrywa jedynie koszt noclegu i obiadów. W trakcie dwóch dni warsztaty poprowadzi Filip Ćwik, Paweł Kosicki i Wojtek Wojtczak.

O prestiżu imprezy świadczy fakt, że patronat nad nią sprawuje największy magazyn fotograficzny w Europie Środkowej – Digital Camera Polska. Do dyspozycji zgromadzonych osób będą aparaty i obiektywy (do testów m.in.  X-T10, X-T1, Fujinon XF 90 mm f/2 R LM WR, XF 16-55mm f/2.8 R LM WR,  XF 16 mm f/1.4 R WR ,  XF 50-140mm F2.8 R LM OIS WR ). Podczas zlotu uczestnicy będą mogli skorzystać z autoryzowanego centrum serwisowego (czyszczenie matrycy, upgrade oprogramowania, ogólny przegląd i czyszczenie), będzie też można wygrać aparat Fujifilm X-T10. Otrzyma go autor najlepszego zdjęcia z trasy zawodów Poznań Bike Challenge.

Najciekawsze będą warsztaty. O fotografii natychmiastowej wykład wygłosi Filip Ćwik, uczestnicy szkolenia poznają jego ciekawe projekty wykonane aparatami Instax MINI i WIDE. Podczas części praktycznej zostaną udostępnione aparaty Instax MINI i po jednym filmie (10 zdjęć). Z kolei warsztat z fotografii modowej i portretowej poprowadzi Wojtek Wojtczak. Do dyspozycji będzie studio i modelka. W sobotę planowany jest spacer fotograficzny z Pawłem Kosickim, a w niedzielę wykład o prawie autorskim.

Aby wziąć udział w zlocie należy być jedynie posiadaczem dowolnego modelu aparatu Fujifilm serii X, zarejestrować się na stronie warsztaty.fujifilm.pl, pobrać formularz zgłoszeniowy i wypełniony wysłać na adres warsztaty@fujifilm.pl do 25 sierpnia. Należy też opłacić wyżywienie i nocleg. Przykładowe ceny: nocleg w pokoju dwuosobowym (ze śniadaniem) – 250 zł, obiad – 49 zł.

Terminarz:

12 września 2015 – sobota
12,00-14,00 – zakwaterowanie w hotelu, obiad
14,00-17,00 – warsztat z fotografii modowej i portretowej z Wojtkiem Wojtczakiem
17,30-22,00 – spacer fotograficzny Pawłem Kosickim, kolacja

13 września 2015 – niedziela
8,00-9,00 – śniadanie
9,30-12,00 – warsztaty z fotografii natychmiastowej z Filipem Ćwikiem
12,00-16,00 – fotografia sportowa podczas Poznań Bike Challenge
16,00-18,00 – wykład o prawie autorskim

Zakończenie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.