Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska przedłużony do 1 września!

11-WKF-NGP
Dużą ilość zgłoszeń na Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska spowodowała przeciążenie serwerów. W związku z tą niedogodnością organizatorzy postanowili przedłużyć przyjmowanie prac do jutra.

Martyna Wojciechowska, juror konkursu i redaktor naczelna National Geographic Polska tłumaczy: „…Spodziewaliśmy się tego, że w ostatnich dniach trwania konkursu zgłoszonych zostanie najwięcej zdjęć. Cieszymy się tak wielkim zainteresowaniem, które w efekcie przeciążyło nam serwery. Nie straszne nam jednak tego typu historie, reakcja była natychmiastowa, przedłużamy możliwość zgłaszania swoich prac do 1 września do godz. 11:00…”

Konkurs, którego patronem medialnym jest Digital Camera Polska, ma charakter otwarty i odbywa się w kilku kategoriach tematycznych: krajobraz, zwierzęta, ludzie, fotoreportaż, oraz kategoriach specjalnych Sony: Xperia Street Photo oraz Xperia Art Movie. Fotografie można nadsyłać wyłącznie w formie cyfrowej za pośrednictwem strony http://wkf.national-geographic.pl, natomiast film zgłaszany w kategorii Xperia Art Movie musi zostać opublikowany na kanale You Tube i nie może przekraczać 5 minut.

Zdobywca Grand Prix otrzyma m.in. smartfon Xperia Z3, aparat Sony A6000, voucher od Biura Podróży ITAKA. Są też inne nagrody np. w każdej z 5 kategorii tematycznych zostanie przyznane pierwsze miejsce (smartfon Xperia M4 Aqua), oraz dwa wyróżnienia (smartfon Xperia E4).

Więcej (kliknij)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.