Warsztaty fotograficzne podczas Europejskiego Festiwalu Smaku

Konik-M_Gruzja1
Już jutro w Lublinie rusza Europejski Festiwal Smaku. W tym roku motywem przewodnim jest Gruzja, warto zainteresować się wystawą „Gruzja Magiczna” Magdaleny Konik (fragment ekspozycji powyżej i poniżej), warsztatami fotograficznymi Leica oraz prezentacją sprzętu firmy EIZO i Epson.

 

Konik-M_Gruzja2
Podczas „Leica Open Day” zostaną pokazane najnowsze rozwiązania firmy i być może zobaczymy na nich model S (Typ 007). W tym roku także EIZO i Epson włączyły się do programu szkoleń. Dzięki temu możliwe będzie zaprezentowanie pełnego cyklu produkcyjnego – od wykonania fotografii poprzez jego edycję, kończąc na finalnym – zgodnym z założeniami autora wydrukiem.

Epson_SureColor-SC-P600 Epson_SureColor_SC-P800_1
EIZO zaprezentuje wybrane monitory do fotografii z serii ColorEdge, w tym najnowsze konstrukcje o rozdzielczości 4K. Goście Dni Otwartych Leica będą mieli możliwość obejrzenia na nich własnych zdjęć. Będzie możliwość samodzielnej kalibracji monitora, chętni dowiedzą się, czym charakteryzują się profesjonalne monitory i co to jest system zarządzania barwą. Natomiast Epson pokaże drukarki pigmentowe SureColor CS-P600 i SC-P800, w których zastosowano po raz pierwszy atramenty Ultra Chrome HD charakteryzujące się bardzo szeroką gamą barw, doskonałymi przejściami tonalnymi oraz głęboką czernią.

Leica Open Day – czwartek – piątek, 3-4 września, godz. 12.00 – 16.00 – Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Al. Racławickie 14

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.