Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa 2015

Podlasie2015
Podlasie kojarzone jest z wyjątkową przyrodą- Puszczą Białowieską, Knyszyńską, rozlewiskami Biebrzy i Narwi, zwierzętami, ale również piękną architekturą drewnianą, domami, cerkwiami oraz również ludźmi. Stowarzyszenie Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa”. Zdjęcia należy zgłaszać do 30 października 2015 r.

To już jedenasta edycja konkursu, rok temu 67 uczestników nadesłało blisko 200 prac. Niektóre fotografie wyraźnie nawiązywały do prac Wiktora Wołkowa, jury przyznało pierwszą nagrodę Sebastianowi Pawlakowi z Łomianek. Jan Słodowski z Warszawy zobył drugie miejsce, a Daniel Ostapczuk z Bielska Podlaskiego i Sławomir Kotara z Mińska Mazowieckiego trzecie.Organizator nie narzuca żadnych ograniczeń w interpretacji tematu, jak również pozostawia swobodę środków jego realizacji. Konkurs ma charakter otwarty mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni zarówno z Województwa Podlaskiego jak i z Polski, profesjonaliści, jak i amatorzy. Każdy uczestnik może więc zgłosić maksymalnie 3 powiększenia (odbitki) w formacie A3 (30 x42 cm) wraz z ich wersją elektroniczną (w formacie JPG lub TIF). Przesyłkę należy przesłać na adres: Muzeum i Ośroedk Kultury Białoruskiej w Hajnówce, 3 Maja 42 , 17-200 Hajnówka. 

Wystawa pokonkursowa oraz ogłoszenie wyników planowane jest pod koniec roku. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (85) 682 28 89, e-mail: kontakt@muzeumbialoruskie.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.