Sony A7000 (A6100) w piątek?

Sony-A6000_1
Już za parę godzin w Amsterdamie rozpoczynają się Targi Mediów i Rozrywki (IBC 2015 – World of Electronic Media and Entertainment). Pojawi się trochę nowego sprzętu, oczekuje się, że w piątek zostanie pokazany następca Sony A6000.

W ostatnim czasie Sony A7000 (A6100) jest najbardziej, obok Canona EOS 5D Mark IV, oczekiwanym aparatem. W przeszłości już kilka razy pojawiały się „pewne” informacje o debiucie bezlusterkowca, jak widać nic z tego nie wyszło. Warto zaznaczyć, że ostatnich dwóch tygodniach cena A6000 na rynku amerykańskim spadła o około 100-200 USD. Teraz jest kolejny termin, być może bedzie to znów falstart.

Firma Sony będzie zlokalizowana na stanowisku C101 w budynku Elicium w centrum ekspozycyjnym RAI. Zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w najważniejszych obszarach swojej działalności: technologii IP i obrazowaniu. Oczekiwany bezlusterkowiec będzie miał m.in. 5-stopniową stabilizację obrazu, wytrzymały szkielet, oraz zabezpieczenie przed wpływem wilgoci i kurzu. W środku znajdziemy matrycę wielkości APS-C o rozdzielczości 24 mln. pikseli (lub 32 mln.), procesor Bionz X, pojawi się możliwość rejestracji wideo w rozdzielczości 4K. Na uwagę zasługiwać będzie nowy celownik, możliwość ustawienia ekwiwalentu czułości ISO w szerszym zakresie, a także wykonanie serii zdjęć z częstotliwością do 14,5 kl.

Stoisko targowe posłuży też do pokazania nowych możliwości jakie technologia oparta na protokole IP daje stacjom telewizyjnym i klientom zainteresowanym tworzeniem, ochroną i dystrybucją materiałów za pośrednictwem różnych platform.Będzie można zapoznać się z rozwiązaniami, które natychmiast poprawiają organizację pracy z multimediami w małych i dużych firmach (to skutek przejęcie firmy Memnon Archiving Services S.A.).

IBC-2015-Sony-Press-Confere
Konferencja prasowa firmy zacznie się w piątek o 9,00. Prawdopodobnie obok A7000 (A6100) zostanie też pokazana nowa kamera serii FS
.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s