Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim i Robertem Wolańskim

WarszatatyMM_1
Już za miesiąc w Warszawie rozpoczną się jednodniowe warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim i Robertem Wolańskim. Koszt szkolenia wynosi 250 złotych, organizator zastrzega, że wydarzenie może zostać odwołane, jeśli nie zbierze się grupa 100 chętnych.

Należy przyznać, że cena jest bardzo atrakcyjna, aby zapewnić dużą frekwencję, w warsztatach mogą wziąć udział osoby zarówno takie, które mają już doświadczenie w fotografii, jak i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Głównymi tematami spotkania będzie praca z modelem i portret w studiu, nie za bardzo jednak wiadomo co warsztaty mają wspólnego z Marilyn Monroe (impreza reklamuje się w sposób następujący: „…przenieś się we wspaniałe czasy Marilyn Monroe i sfotografuj modelke korzystajac z porad i podpatrując pracę zawodowców…”).

WarszatatyMM_2
Workshop ma składać się z części teoretycznej oraz praktycznej. W trakcie sześciu godzin planowany jest wykład o aranżacji planu zdjęciowego, oświetleniu w fotografii, postprodukcji oraz o druku zdjęć. Gorzej będzie z zajęciami praktycznymi, niestety ilość osób będzie zbyt liczna co przeszkodzi w solidnej nauce. Z wyliczeń wynika, że uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy, a każda będzie miała jedną godzinę zajęć praktycznych. Na jedna osobę przypadnie więc niecałe 109 sekund na pracę w studio. Niewiele.

Wsparcie sprzętowe zapewnia Epson (będą drukarki SureColor SC-P600), Eizo (monitory) oraz Fomei (sprzęt zdjęciowy). Patronat nad wydarzeniem sprawuje magazyn Viva!. Do dyspozycji uczestników będzie również fachowa wiedza przedstawicieli producenta.

Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Sala Projekcyjna I, II, III, , ul. Anielewicza 6, 00-157 Warszawa

Termin: 17.11.2015, godz. 10-17

Zapisy są możliwe pod linkiem (kliknij)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.