Zbliża się Fotosprint 2015!

Foto-sprint2015_1
Już za tydzień wystartuje Fotosprint 2015 – I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Uczestnicy imprezy będą wykonywać zdjęcia na zadany temat, jury, w skład którego zasiądzie m.in. Maciek Nabrdalik, Maciek Moskwa i Arkadiusz Ławrywianiec, oceni tylko jedną fotografię wybraną oczywiście spośród wszystkich zdjęć.

I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015 to jedno z ważniejszych przedsięwzięć odbywających się w ramach przygotowań do Festiwalu Sztuki Fotoreportażu. Idea imprezy nawiązuje do sławnych częstochowskich Fotomaratonów, konkurs ma charakter otwarty. Wydarzenie skierowane jest zatem do wszystkich, którym fotografia u jest szczególnie bliska: zarówno do profesjonalnych fotografów, jak i pasjonatów tej pięknej sztuki utrwalania chwili. Konkurs jest dobrą okazją do doskonalenia swojego warsztatu, a jednocześnie – źródłem inspiracji i pomysłów, co w pracy zawodowych fotoreporterów, jak i hobbystów jest cenne.

Foto-sprint2015_2
Na realizację zadania przewidziano 6 godzin. Temat zostanie ogłoszony na starcie „Fotosprintu”, finał odbędzie się tego samego dnia w godzinach wieczornych, Zostaną wybrane najlepsze zdjęcia, obrady jury będą  przeprowadzane publicznie w formie warsztatów fotograficznych. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Nikon Polska, medale wręczy Irena Szewińska. Po zakończeniu części konkursowej przewidziane jest spotkanie z członkami Kapituły i prezentacja ich prac.

Aby wziąć udział w konkursie, należy najpóźniej na dzień przed startem wypełnić prosty formularz rejestracyjny, dostępny w formie elektronicznej na stronie internetowej organizatora (kliknij), a także dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł (w przypadku, jeśli wpłata nastąpi do 30 września 2015) lub 15 zł jeśli wpłata nastąpi po 30. września lub w dniu startu.

Dodatkowe informacje:
Start: 3 października, godz. 10.00 w Częstochowie na pl. Dr Biegańskiego,
Finał: 3 października, godz. 19.00 w „Pubie Sportowym Stacherczak”, al. Kościuszki 1, Częstochowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.