Konkurs „Paleta barw”. Do zdobycia monitor Eizo

Konkurs-Paleta-barw
Wydaje się, że szósta edycja konkursu fotograficznego „Zainspirowani Japonią” w tym roku nie odbędzie się, ale firma Alstor zaprasza do udziału w podobnym przedsięwzięciu. Konkurs „Paleta barw” jest adresowany do osób dla których kolory stanowią mocny środek wyrazu. Termin nadsyłania zdjęć mija 29 listopada 2015 roku.

Organizatorem konkursu jest firma Emar, wydawca serwisu SwiatObrazu.pl. Główna nagroda to monitor EIZO ColorEdge CS240. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje sprzętowe i programowe, jakich wymaga się od monitora graficznego, m.in. szeroką paletę barw, jednolitą jasność oraz oprogramowanie do kalibracji (program ColorNavigator 6, kompatybilny z systemami Mac i Windows oraz współpracujący z wieloma kalibratorami). Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają zestaw książek wydawnictwa Helion: „Photoshop CC PL. Szkoła efektu” oraz „Fotografia w świetle zastanym”.

Konkurs „Paleta Barw” ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny. To doskonała okazja, aby rozwinąć w sobie wrażliwość na kolory oraz świadomość ich wpływu na nas. Zgłaszane zdjęcia mogą być wykonane w dowolnej technice, jednak będą przyjmowane wyłącznie pliki cyfrowe. Muszą one spełniac określone warunki techniczne (format JPEG, a wielkość nie może przekroczyć 1MB). Fotografie mogą być uprzednio poddane obróbce graficznej. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 5 prac po wcześniejszej rejestracji i zalogowaniu się w serwisie SwiatObrazu.pl. Ocena zdjęć nastąpi do 10 grudnia, a wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości pięć dni później.

Więcej na SwiatObrazu.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s