Wojnicki Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny 2015

Wojnicki-Konkurs-Fotografic
Do 1 listopada 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach I Wojnickiego Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego 2015. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących z całego świata i odbywa się pod patronatem Fotoklubu RP, Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP) oraz Photographic Society of America (PSA).

Organizatorem konkursu jest Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie cztery barwne lub monochromatyczne zdjęcia w dwóch kategoriach: a) portret, b) kat. otwarta. Ta sama praca nie może być wysłana na więcej niż jedną kategorię. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 1920 pikseli (dłuższy bok) i 1080 pikseli (krótszy bok) i jest to rozmiar preferowany. Plik musi być zapisany w formacie JPEG, w kolorach RGB (nie CMYK), o rozdzielczości 300 dpi, z kompresją między 8 a 10. Na zdjęciu nie może znajdować się żaden podpis lub identyfikator. Fotografie będą przyjmowane przez stronę http://salon.fotum.org po uprzedniej rejestracji..

Opłata za udział w konkursie wynosi za obie kategorie 20 zł, wpłatę można dokonać poprzez PAYPAL (zarzad@fotum.org) lub na na konto bankowe nr. 12 1050 1722 1000 0090 3046 4599. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody m,in. medale (złoty, srebrny, brązowy) FIAP, PSA, FRP, IAAP, WTF Fotum. Jury rezerwuje sobie prawo przyznania nagrody specjalnej w wysokości co najmniej 300 euro.

Dodatkowych informacji udziela Maciej Babiarz (e-mail: salon@fotum.org)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s