Konkurs Poland National Award SWPA 2016

SWPA
Fima Sony przypomina, że do 5 stycznia 2016 można zgłaszać zdjęcia na Poland National Award SWPA 2016. To jeden z największych konkursów fotograficznych na świecie, przedsięwzięcie ma charakter otwarty i jest adresowane zarówno dla zawodowców, jak i osób związanych z fotografią amatorsko.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, zgłoszenia można dokonać na stronie http://www.worldphoto.org. Będzie to więc niepowtarzalna okazją do zaprezentowania swoich prac na forum międzynarodowym i zdobycia uznania czołowych światowych fotografów. Wstępnej selekcji zgłoszeń dokona zespół WPO, zwycięzcę wybierze jury, w którym zasiądzie między innymi Tomasz Tomaszewski. W tym roku fotografie zostaną ocenione w 10 kategoriach: architektura, kultura i sztuka, po retuszu, słabe oświetlenie, natura i dzika przyroda, panorama, ludzie, uśmiech, ułamek sekundy, podróż. Zwycięzcę konkursu Poland National Award poznamy 15 marca 2016 r. Otrzyma on sprzęt fotograficzny firmy Sony, a jego zdjęcie zostanie opublikowane w portalu http://www.worldphoto.org i będzie prezentowane od 22 kwietnia do 8 maja 2016 r. na wystawie Sony World Photography Awards 2016 w Londynie.

Jedrusik-P_gimnastyczki1
Warto zaznaczyć, że w ostatniej edycji za fotografię zatytułowaną „Gimnastyczki” został nagrodzony Paweł Jędrusik z Jaworzna. Zwycięski kadr przedstawia młode gimnastyczki przygotowujące się do przedstawienia w Jaworznie. Przedstawienie poprzedzało galę bokserską na której zmierzyli się ze sobą zawodnicy z Polski i Anglii. Drugie miejsce przypadło Wiktorowi Zdrojewskiemu a trzecie Adrianowi Jaszczakowi.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie: https://www.worldphoto.org/competitions/sony-world-photography-awards-2016-open-competition/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.