Międzynarodowy konkurs fotograficzny „Seeing Beyond”

Seeing-Beyond-contest
Parę dni temu firma Zeiss w porozumieniu z World Photography Organisation ogłosiła rozpoczęcie Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Seeing Beyond”. Przebiega on równolegle z Sony World Photo Awards – największym tego typu wydarzeniem na świecie. Zdjęcia można nadsyłać do 5 lutego 2016.

Organizator zaprasza fotografów z całego świata do „…wyzwalanie ekspresji twórczej, prezentacji różnych technik fotograficznych i podejmowania wyzwania w sposób niebanalny…”. Można więc zgłaszać serię składającą się z trzech do dziesięciu prac poprzez specjalną stronę (kliknij). Organizator w żaden sposób nie ogranicza formy i twórczej wyobraźni uczestników konkursu oraz ich nieskrępowanej interpretacji tematyki. Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny. Zwycięzca zostanie ogłoszony w kwietniu 2016 r, tegoroczny temat brzmi „Seeing Beyond”, należy go zinterpretować używając fotograficznych środków wyrazu.

Pierwsze miejsce będzie premiowane nagrodą w postaci obiektywu firmy Zeiss o łącznej wartości 15000 euro. Laureat otrzyma też zaproszenie do Londynu na ceremonię 2016 Sony World Photography Awards. Zwycięskie prace, a także wybrane wybitne zdjęcia z konkursu, zostaną pokazane w ramach wystawy Sony World Photography Awards w Somerset House w Londynie od 22 kwietnia do 8 maja 2016.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.