Mobile Photo Trip 15/16

Mobile-Photo-Trip_1
Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” organizuje pierwszą edycją Mobile PhotoTrip. Będą to spotkania miłośników fotografii mobilnej, cykl imprez startuje już od listopada. Najbliższy Mobile Photo Trip odbędzie się w niedzielę w Bytomiu.

Założenie Mobile Photo Trip 15/16 jest proste: co miesiąc inny lokalny fotograf mobilny oprowadzi wszystkich zainteresowanych po swoim mieście. Spotkania mają charakter otwarty, ale liczba osób które mogą w nim wziąć udział jest ograniczona. Trzeba się tylko zapisać, uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne i dobrowolne. Nie trzeba mieszkać w okolicy, organizatorzy zapraszają wszystkich z całej Polski, warunek jest jeden: zdjęcia są wykonywane tylko urządzeniami mobilnymi.

Mobile-Photo-Trip_2
Mobile-Photo-Trip_3
Spotkanie w Bytomiu rozpocznie się o godz. 10, poprowadzi je Damian Jóskowiak [instagram: @djoskowiak]. Organizatorzy ustalili że wszyscy zainteresowani spotykają się w budynku dworca PKP przy byłych kasach biletowych. Będzie wielogodzinny spacer połączony z fotografowaniem, potem ocena prac. Będzie też dużo rozmów o fotografii mobilnej i co najważniejsze, uczestnicy poznają się bliżej. Niestety, lista na najbliższą imprezę jest już zamknięta, zainteresowani mogą śledzić dalsze wydarzenia na Facebook’u i w odpowiednim momencie się na nie zapisać.

Następna edycja Mobile Photo Trip planowana jest w Radomiu już w grudniu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.