Fomei Proof Case – bezpieczny transport sprzętu

Fomei-Proof-Case_1
Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania walizki zapewniającej bezpieczeństwo sprzętu m.in. w transporcie lotniczym, gdzie istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia bagażu, to warto zwrócić uwagę na nowe produkty firmy Fomei. Mogą one być alternatywą do oferty Peli, czy B&W.

Seria walizek Fomei Proof Case przeznaczona jest do transportu sprzętu fotograficznego w warunkach wysoce ekstremalnych (duża wilgoć, skoki temperatur, zapylenie, różnice ciśnień itp.). Sprawdzają się tam, gdzie aparaty, obiektywy i wyposażenie dodatkowe są narażone na uszkodzenia mechaniczne (zgniecenie, rozerwanie itp.). Nowe produkty Fomei są odporne na wstrząsy, chemikalia i korozję, teoretycznie zachowują swoje właściwości w zakresie temperatur od -40 do 80 stopni C. Wnętrze standardowo wypełnione jest pianką, którą można dowolnie przystosować do odpowiednich wymiarów i kształtów.

Fomei-Proof-Case_2
Fomei-Proof-Case_3
Walizki są wykonane z wysokoudarowego kopolymeru polipropylenowego, a cała konstrukcja opiera się na ramie ze stali nierdzewnej. Specjalne zatrzaski zapewniają szczelne zamknięcie, jest też blokada która zapobiega przypadkowemu otwarciu. Wokół krawędzi pokrywy umieszczono neoprenową uszczelkę, co znakomicie wpływa na zabezpieczenie sprzętu przed pyłem i wodą. Walizkę można umieścić w wodzie przez 30 minut na głębokości 1 metra. Jej rogi mają wzmocnienia, na uwagę zasługuje regulator ciśnienia skutecznie dostosowuje ciśnienie wewnętrzne do ciśnienia otoczenia. Dla wygody fotografa niektóre modele wyposażono w kółka z gumy nylonowej i wzmocniony, chowany uchwyt transportowy, wykonany z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości.

Fomei-Proof-Case_6
Fomei-Proof-Case_5
Fomei-Proof-Case_4
Cena walizki w zależności od modelu wynosi od 150 do 1600 złotych
.

Zobacz wideo:


Reklamy

One response to “Fomei Proof Case – bezpieczny transport sprzętu

  1. Ciekawy szkic. Mnogość rzeczy, o których tu można przeczytać, jest na prawdę niesłychanie atrakcyjne oraz wdrażające. Będę wpadać na Twoją stronę wielokrotnie, by odkryć Twoje pojęcie na pozostałe wątki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.