Nowe produkty od Sony na CES 2016.

Sony-CES-2016
Targi CES 2016 rozpoczną się za niecały miesiąc, firma Sony wyznaczyła już termin swojej konferencji prasowej. Oczekuje się, że zostanie pokazany m.in. A99II, oraz zoom 24-70 mm f/2.8 G przeznaczony dla systemu FE.

Konferencja odbędzie się 5 stycznia na stoisku firmowym podczas Consumer Electronics Show (CES). Na zaproszeniu można dostrzec m.in. aparat fotograficzny, headset VR, smartfon, ultracienki telewizor i słuchawki przeznaczone do słuchania dźwięku o wysokiej jakości („Hi-Res”). Możliwe jednak, że premiery będą inne np. produkty mobilne, nowy inteligentny zegarek z serii Smartwatch, samochodowy sprzęt audio Hi-Res Audio, czy opaska będąca następca jednego z najbardziej udanych Smartbandów -Talk SWR30. Raczej nie ma co liczyć na premierę kolejnych smartfonów z serii Z, czy na A7000 (A6100).

Sony A99 został pokazany ponad trzy lata temu, na razie wiadomo, że następca zostanie wyposażony w mocowanie typu A i pełnoklatkową matrycę CMOS, będzie też miał szybszy system AF i profesjonalne funkcje nagrywania filmów. Za prawidłowa obróbkę sygnału odpowie procesor obrazu Bionz X, do tego dojdzie łączność Wi-Fi i technologia NFC. Z kolei A7000 (A6100) był tak często wymieniany w nieoficjalnych zapowiedziach, że stało się to regułą że do debiutu aparatu szybko nie dojdzie. Przecież firma twierdzi, że A6000 sprzedaje się świetnie i nie ma co się śpieszyć z następcą.

Jest niemal pewne, że na targach nie zostaną pokazane nowe bezkorpusowce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s