Nowa seria drukarek wielkoformatowych firmy Epson.

Epson-SC-S80610
Epson zaprezentował najnowszą serię drukarek wielkoformatowych z serii SC-S. Są to następujące modele: SC-S80610, SC-S60610 oraz SC-S40610, wszystkie zostały wyposażone w głowicę drukującą PrecisionCore TFP o rozdzielczości 360 dpi, zaawansowany systemem podawania nośników oraz antystatyczne rolki dociskowe o dużej średnicy.

Do zalet nowych urządzeń można też zaliczyć system kontroli naprężenia (AD-ATC) który optymalizuje dokładność uchwytu i podawania nośnika, a także automatyczny system czyszczenia głowicy drukującej, który usuwa brudy i zapewnia krótsze przestoje i mniejszą liczbę interwencji operatora. Można drukować na przejrzystej folii, winylu, płótnie i papierze fotograficznym. Obecny jest specjalny tryb wysokiej jakości „Precision Dot”, konfiguracja jest szybka i łatwa, a podczas pracy duży panel wyświetla obszar druku. Produkcję w wysokiej jakości wspiera poszerzona biblioteka profili. Do drukarek można stosować atrament o nowej formule — Epson UltraChrome GS3. Model SC-S80610, dzięki dodatkowym tuszom, zarówno czerwonemu jak i pomarańczowemu, poszerza skalę kolorów wydruku.

Epson-SC-S40610
Drukarki SC-S60610 i SC-S40610 będzie można kupić na przełomie stycznia i lutego w cenie 19 995 i 12 995 euro. Model SC-S80610 pojawi się w sprzedaży w marcu i wtedy też będzie znana cena
.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s