Wystaw się w CSW. Zgłoszenia do piątku!

Konkurs-Wystaw-sie-w-CSW
Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Wystaw się w CSW”. Nagrodą jest prezentacja zdjęć na wystawie pokonkursowej, termin zgłoszeń mija w najbliższy piątek

Konkurs organizowany jest po raz kolejny przez Dział Edukacji, jest to więc świetna  okazja do prezentacji swojej twórczości. Nie ma opłaty wstępnej, tematyka prac jest dowolna, a organizator nie stawia żadnych ograniczeń formalnych i pozostawia pełną swobodę środków realizacji. Każdy może  zgłosić maksymalnie 6 prac, mogą to być powiększenia lub wydruki z pliku. Nie należy nadsyłać plików cyfrowych, na odwrocie fotogramu (wydruku) trzeba podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Przesyłki zabezpieczone przed zniszczeniem należy wraz z formularzem zgłoszeniowym dostarczyć do siedziby Centrum, z dopiskiem „Wystaw się w CSW” do 15 stycznia. Zdjęcia powinny być nieoprawione. Prace oceni jury, otwarcie wystawy nastąpi 28 stycznia o godzinie 18 w przestrzeni LABSEN. Ekspozycja potrwa do 21 lutego, zdjęcia będą zwracane po jej zakończeniu.

adres: Centrum Sztuki Współczesnej, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13, 87-100 Toruń. Formularz zgłoszeniowy można pobrać pod linkiem (kliknij).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s