Spotkania Fotografików „Tatry 2016”

Spotkania-Tatry2016
Marek Grausz zaprasza do udziału w X Ogólnopolskim Plenerowym Spotkaniu Fotografików „Tatry 2016”. Impreza odbędzie się od 6 do 12 czerwca 2016 roku w Zakopanem, zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać do końca lutego.

Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Fotoklubu RP – Region Kujawsko-Pomorski. W porównaniu z edycją 2015, tegoroczny plener będzie dłuższe o jeden dzień. Tematem są oczywiście Tatry i teren Podhala. Będzie dużo fotografowania, rozmów, oraz wymiana doświadczeń. Planowane są wycieczki po Tatrach i wypady do wsi i schronisk górskich. Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników fotografii pejzażowej, fotografów chcących eksperymentować w swej pasji, wszystkich którzy chcą przeżyć niekończącą się przygodę na łonie natury. Uczestnicy, pod czujnym okiem Marka Grausza, zagłębiać będą się w tajniki trudnej sztuki górskiej. Organizator zaprasza więc do bajkowej krainy mgieł, inwersji i górskich widoków. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 660 zł, w cenę wliczone jest zakwaterowanie uczestników w pensjonacie „U Bzyka” w Zakopanem w pokojach 2 osobowych, wyżywienie i parking. Prezentacja autorskie uczestników pleneru odbędą się w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN.

Zwieńczeniem imprezy będzie wystawa poplenerowa. Jej otwarcie, w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, zapowiadane jest na 9 września. Każdy uczestnik zobowiązany jest więc dostarczyć organizatorowi minimum 16 fotogramów formatu 30x 45cm w formie elektronicznej.

Dodatkowych informacji udziela organizator pleneru Marek Grausz: marek.grausz@wp.pl

Zobacz wideo:

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.