Na granicy natury i cywilizacji 2016

konkurs-na-granicy-natury2
Do 21 kwietnia można zgłaszać zdjęcia na kolejną edycję Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Na granicy natury i cywilizacji”. Przedsięwzięcie jest integralną częścią Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który odbędzie się w Nowogardzie od 16 do 20 maja 2016 roku.
Organizatorem konkursu, który jest imprezą cykliczną, odbywającą się co dwa lata, jest Nowogardzki Dom Kultury, oraz Urząd Miejski. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie piękna przyrody, występujących zagrożeń ekologicznych lub podejmowanych starań w zakresie ochrony środowiska oraz uwrażliwienie na piękno przyrody, dostrzeganie niezwykłych detali przyrody, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem zanieczyszczenia środowiska.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat i powyżej 16 lat. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody rzeczowe lub pieniężne. Każdy może zgłosić jedną pracę lub zestaw składający się z maksymalnie 5 zdjęć. Można nadsyłać czarno-białe lub barwne powiększenia oraz ich wersje cyfrowe. Fotogramy nie mogą być mniejsze niż 30×40 cm i nie większe niż 50×70 cm. Prace należy opisać podając godło autora, tytuł zdjęcia lub cyklu, oraz kategorię wiekową. Do zdjęć powinna być dołączona wypełniona karta zgłoszenia. Przesyłki należy nadsyłać na następujący adres: Nowogardzki Dom Kultury Plac Wolności 7, 72 – 200 Nowogard.

Dodatkowe informacje są udzielane pod nr. tefefonu 91 39-26-283, lub mailowo sekretariat@ndk.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s