Zostań ambasadorem marki Canon

Canon-ambasador
W oczekiwaniu na jutrzejszą premierę Canona EOS-1D X Mark II (zobacz info), warto wspomnieć, że Canon Singapore poszukuje osób które zostaną ambasadorem marki. Aplikacje można składać o końca miesiąca.

Ambasador marki nie tylko testuje sprzęt i wydaje o opinie o produkcie, ale ma też wpływ na tworzenie nowych artykułów dopasowując go do potrzeb finalnych użytkowników. Nieodłącznym a zarazem najbardziej istotnym elementem w pełnieniu powyższej funkcji jest pewność swoich poglądów, trzeba być też osobą otwartą, która chętnie rozmawia z ludźmi i potrafi dzielić się z nimi swoimi opiniami. Ambasador marki musi być ciekawy poglądów innych osóbludzi, z którymi rozmawia. Jest to więc osoba o otwartym umyśle, która w kreowaniu swoich poglądów powinna charakteryzować się asertywnością i zdolnością logicznego myślenia. Bycie Ambasadorem to nie tylko rola, trzeba być na co dzień związanym z marką.

Od wielu lat Canon Europe realizuje program „Ambasadorzy firmy” i współpracuje z niektórymi znanymi fotografami. Otrzymują oni sprzęt do testów, w zamian opisują kulisy powstawania swoich prac i sposoby wykonywania zdjęć. Dodatkowo po zakończeniu testowania, Ambasadorzy mogą także zatrzymać produkt korzystając z jego zalet. Warto więc wymienić m.in. zdobywców nagrody Wildlife Photographer of the Year, Jonathana i Angelę Scott, czy Brenta Stirtona i Thorstena Milse. W Polsce Ambasadorem marki był Marcin Jamkowski – niezależny fotograf i podróżnik.

Rekrutacja Ambasadora prowadzona przez firmę Canon Singapore będzie czasochłonna – spośród dziesiątków niezwykle uzdolnionych kandydatów trzeba wybrać tego jednego, najbardziej odpowiedniego. Wyniki zostaną ogłoszone w marcu 2016 roku.

Aplikacje można składać wypełniajac formularz (kliknij).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.