Warsztaty Śląskiego Okręgu ZPAF.

Warsztaty-EpsonJuż za tydzień w siedzibie Okręgu Śląskiego ZPAF w Katowicach odbędą się bezpłatne warszaty fotograficzne. Do dyspozycji uczestników szkolenia zostanie oddany m.in. sprzęt i materiały Epsona (w tym drukarka pigmentowa SureColor SC-P800 oraz szeroka gama papierów fotograficznych linii Fine Art).

Epson-SureColor-SC-P800_2
Warsztaty mają na celu zaznajomienie uczestników z całym procesem obróbki, kalibracji i wydruku.  Szkolenia poprowadzą specjaliści z firm Eizo i Epson, na początku opowiedzą o zaletach prezentowanego sprzętu i rozwiązań, później podczas zajęć praktycznych będą wyjaśniać różne zawiłości techniczne. Będą też służyć pomocą w zakresie doboru i kalibracji monitora a także zarządzania barwami. Uczestnicy dowiedzą się więc jak m.in. ustawić rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, a także jasność i kontrast za pomocą takich narzędzi jak X-Rite i1Display Pro. Zostaną im również przedstawione zalety kalibracji sprzętowej, oraz darmowe narzędzia pozwalające na kalibracje monitorów na podstawie stron internetowych.

Epson-SureColor-SC-P800_1
Początek zajęć w czwartek 11.02.2016 o 18 w siedzibie Okręgu Śląskiego ZPAF w Katowicach przy ul. Św. Jana 10 w Katowicach (II piętro)
.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.