Wkrótce nowy Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD

Tamron-lens-teaser_1
Zbliżaja się targi CP+, kolejna firma pokaże swoje nowe produkty. Oczekuje się, że już w poniedziałek zostaną zaprezentowane dwa nowe obiektywy firmy Tamron, jednym z nich będzie SP 85mm f/1.8 Di VC USD.

Tamron-SP85mm-f1.8_1
Na razie nie ma żadnych specyfikacji tego produktu. Warto zwrócić uwagę, że pięć miesięcy temu swoją premierę miał Tamron SP 35 mm f/1.8 Di VC USD oraz SP 45 mm f/1.8 Di VC USD, jest to więc kontynuacja całej linii Super Performance. Przypuszcza się, że nowa „stałka” zostanie uszczelniona i zabezpieczona przed wilgocią i pyłem i będzie przeznaczona do aparatów z pełnoklatkową matrycą. Jej zaletą stanie się cichy i precyzyjny autofokus i efektywny system stabilizacji obrazu. Wśród soczewek znajdziemy, wykonany ze szkła niskodyspersyjnego, element typu LD (Low Dispersion) oraz elementy asferyczne. Z pewnością cena nie odstraszy, bo zwolenników przyciągną osiągi m.in. dobrze skorygowana aberracja chromatyczna i dystorsja oraz
w całym zakresie przysłon bardzo dobra rozdzielczość obrazu w centrum kadru i dobra na brzegach, Zaletą nowego obiektywu będą, odpychające wodę i zanieczyszczenia, powłoki hydrofobowe oraz powłoki Extended Bandwidth & Angular-Dependency i BBAR (Broad-Band Anti-Reflection), które zapewnią wysoką transmisję i pozwolą na fotografowanie pod światło.

TamronSP90mm-F2.8_1
Nowa „stałka” będzie dostępna w mocowaniu Canon EF, Nikon F i Sony A, jej adresatem staną się zawodowcy
. Należy też wspomnieć, że drugim oczekiwanym obiektywem będzie Tamron SP 90mm f/2.8 Di MACRO 1:1 VC USD (powyżej).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s