Przegląd Diaporam Górskich 2016

Przeglad-Diaporam-Gorskich-
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Oddział Łódzki wraz z Łódzkim Domem Kultury zaprasza do udziału „Przeglądzie Diaporam Górskich”. Inicjatywa ma formę otwartego konkursu i jest adresowana do wszystkich tworzących cyfrowe diaporamy. Termin nadsyłania prac mija 23 marca 2016 roku.

Przegląd odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w Łódzkim Domu Kultury w ramach „Dni Gór”. Jego celem jest popularyzowanie wartości krajoznawczych, turystycznych, kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych gór. Udział w Przeglądzie jest otwarty dla wszystkich tworzących cyfrowe diaporamy, należy zaznaczyć, źe impreza odbywa się od kilku lat, ale niestety nie jest tak popularna jak np. konkurs fotograficzny im. Jana Sunderlanda „Krajobraz Górski”. No i nagrody nie te.

Diaporamy można zgłaszać w dwóch kategoriach: góry oraz natura. Powinny one być zapisane na nośniku CD/DVD lub przesłane pocztą elektroniczną na adres pdglodz@wp.pl (pojedyńcza wiadomość nie może przekraczać 100 MB). Prace należy zgłosić w rozdzielczości 1024×768 pikseli (zalecana), czas projekcji jednego utworu nie może przekraczać 6 minut. Plik powinien sam uruchamiać się (w trybie pełnoekranowym w systemie Windows). Należy pamiętać, że w każdej kategorii można zgłosić trzy prace, przesyłki należy wysłać na adres: Ośrodek Inicjatyw Artystycznych Łódzki Dom Kultury ul. R. Traugutta 18 90-113 Łódź (z dopiskiem na kopercie „Przegląd diaporam górskich”)

Organizator powoła jury, które zadecyduje o zakwalifikowaniu prac do pokazu w trakcie Przeglądu oraz przyznaniu nagród i wyróżnień. Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s