Nowa promocja Canona. Weź udział, otrzymasz tablet za 1 zł

Promocja-Canon
Firma Canon wystartowała z promocją „Tablet za 1 zł”. W ramach akcji, przy zakupie m.in. modelu EOS 5D Mark III oraz EOS 6D, można będzie otrzymać tablet za „symboliczną złotówkę”. Czy to oznacza „czyszczenie magazynów” i w najbliższych miesiącach szykuje się wymiana niektórych lustrzanek?

Od dłuższego czasu Canon EOS 5D Mark IV jest najbardziej oczekiwanym aparatem, z kolei informacje o następcy Canona EOS 6D pojawiły się ponad rok temu. Prawdopodobnie jakieś nowe aparaty zostaną pokazane w okolicy Photokiny, ale to wszystko. Pocieszeniem może być informacja że do września firma zaprezentuje kilka „szkieł”. Na razie podjęła próbę wzmocnienia sprzedaży, magnesem ma być tablet. Cała akcja nie jest nowatorska, można wymienić wiele firm które w ten sposób chciały przyciągnąć klientów. Weźmy pierwszą, porównywalną ofertę: parę miesięcy temu spólka Merserwis oferowała miernik MI 3102 BT za około pięć tysięcy złotych, klienci otrzymywali w nagrodę tablet Lenovo za 1 zł.

Akcja Canona potrwa do końca kwietnia, promocja obejmuje pięć następujących modeli: EOS 5D Mark III, EOS 5D S, EOS 5DS R, EOS 6D, EOS 7D Mark II. Canon chwali się, że nabywcy dwóch ostatnich aparatów otrzymają tablet Lenovo TAB2 A8-50F którego wartość rynkowa wynosi około 520 złotych. Pozostałym przypadnie tablet Wacom Pro Medium. Niestety chyba jego nazwa jest niepoprawna i powinna brzmieć Wacom Intuos Pro Medium. Jego cena jest wysoka i wynosi prawie 1300 złotych.

Tak czy inaczej, osoby które kupią aparat objęty akcją promocyjną powinny do końca maja przesłać poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy i dołączyć skan dowodu zakupu, numeru seryjnego oraz kodu kreskowego z pudełka. Lustrzanki można nabyć jedynie w wybranych punktach na terenie naszego kraju, odpadają strefy wolnocłowe, sklepy w USA i Niemczech itp.

Trochę niezrozumiale brzmi ostatnie zdanie z informatora promocji: „…liczba produktów w obniżonej cenie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń…”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.