Discover Europe po raz trzynasty.

Discover-Europe-logo
Można już zgłaszać zdjęcia na kolejną edycję Ogólnoeuropejskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Discover Europe. W końcowym etapie do  zdobycia jest m.in. Paintshop PRO X8 Minibox, Paintshop PRO Ultimate ML Minibox, oraz vouchery na wycieczkę wartości 1500 zł. Fotografie będą przyjmowane do 24 kwietnia.

Discover-Europe15_1
Konkurs przeznaczony jest tylko dla studentów, jego organizatorem jest Stowarzyszenie ESN Polska. Zdjęcia zostaną ocenione w trzech kategoriach tematycznych: „Obywatel Europy” („Citizen of Europe” – zdjęcia pokazujące różne oblicza Europejczyków), „Mój kawałek Europy” („My Europe, my home” – prace przedstawiające ciekawe miejsca i krajobrazy w Europie), „Europo, zaskocz mnie!” („Suprise me Europe!” – fotografie na których widzimy śmieszne lub intrygujące sytuacje, które miały miejsce w Europie). Należy zwrócić uwagę, że w tym roku postanowiono zrezygnować z kategorii „Wszystko, co uwieczni Twój smartfon”. Fotografie będą przyjmowane poprzez stronę internetową http://www.discovereurope.esn.pl, muszą one spełniać pewne warunki techniczne: min. rozdzielczość: 4 mln. pikseli, format jpg, profil sRGB lub AdobeRGB.

Discover-Europe15_3
Discover-Europe15_2
„Discover Europe” składa się z dwóch etapów: lokalnego oraz centralnego. Fotografie wyłonione na etapie lokalnym w poszczególnych regionach będą zakwalifikowane do etapu centralnego. Zdjęcia oceni jury w składzie Jacek Pałkiewicz, Marek Kamiński, Kinga Baranowska, Szymon Kobusiński, Anna Bedyńska i Aneta Połetek. Gala finałowa i wręczenie nagród odbędzie się 21 maja i zostanie ona połączona z uroczystym bankietem.

Discover-Europe15_4
Discover-Europe15_5
Powyżej niektóre nagrodzone zdjęcia z edycji 2015
.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.