Trwa konkurs fotograficzny „Młody Wawrzyn”

Konkurs-mlody-wawrzyn2
Do 20 kwietnia 2016 roku można zgłaszać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Młody Wawrzyn”. Przedsięwzięcie jest adresowane do artystów uprawiający fotografię zawodowo i amatorsko, którzy nie przekroczyli 40 lat. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne: 4000 zł za I miejsce, 1500 zł za II miejsce oraz 1000 zł za III miejsce. Przewidziano też siedem wyróżnień, łączna pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Organizatorem konkursu jest wrocławska Galeria Sztuki DNA, która już od kilku lat pokazuje prace młodych artystów i przeprowadza aukcje sztuki współczesnej w Polsce i za granicą. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest cytat z wiersza Wisławy Szymborskiej: „Nic dwa razy się nie zdarza”. Fotografie będą przyjmowane za pomocą specjalnej aplikacji na profilu Galerii DNA w serwisie społecznościowym Facebook. W czasie trwania konkursu odbędzie się głosowanie internautów, do finału przejdzie 10 najpopularniejszych prac oraz 20 zdjęć wskazanych przez jury. W skład komisji oceniającej wejdzie m.in. Chris Niedenthal oraz Andrzej Paluchiewicz. Ogłoszenie wyników połączone z uroczystym bankietem odbędzie się 27 maja 2016 roku.

Wszelkie informacje o konkursie znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/GaleriaDNA/app/1550269508632944/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.