Trwa nabór projektów do Krakow Photo Fringe 2016.

Krakow-Photo-Fringe-2016_1
Już po raz czwarty Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych zapraszają do współtworzenia mapy fotograficznych wydarzeń w Małopolsce – Krakow Photo Fringe 2016. Zgłoszenia można nadsyłać do 4 kwietnia.

Krakow Photo Fringe to inicjatywa skupiającej wydarzenia odbywające się między 12 maja a 12 czerwca 2016 roku w Krakowie. Inspiracją był Brighton Photo Fringe – Festiwal odbywający się równolegle z Brighton Photo Biennale. Jednak impreza w Krakowie jest trochę inna i ma na celu zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, podniesienie rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszą promocję wydarzeń odbywających się równolegle z Miesiącem Fotografii. Organizatorzy współpracują z MCK, ZPAF Gallery oraz Kinem Pod Baranami. Rok temu odbył się m.in. pokaz prac Zofii Rydet z cyklu „Mały człowiek”, a także prezentacja fotografii Wilhelma Sasnala czy spotkanie z czeskimi fotografami Lukasem Jasanský’m i Martinem Polákiem

Krakow-Photo-Fringe-2016_2
Tegoroczne zaproszenie jest skierowane do pasjonatów fotografii, artystów, kuratorów, animatorów kultury oraz tych, których pasją są sztuki wizualne. Będą więc przyjmowane propozycje wystaw, happeningów, prezentacji, konkursów, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią. To niepowtarzalna okazja do współtworzenia kulturalnej mapy Krakowa, a także bardzo dobry moment dla debiutujących twórców. Organizatorzy zapewniają promocję oraz wsparcie logistyczne.

Zgłoszenia na formularzu dostępnym na stronie (kliknij) należy przesłać na adres info@krakowfringe.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.