Głębia Spojrzenia 2016. Prace do 15 kwietnia.

Glebia-Spojrzenia-2016
Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, oraz Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Studenckim Konkursie Fotograficznym „Głębia Spojrzenia”. Zdjęcia są przyjmowane do 15 kwietnia, wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu, a zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na tygodniowej wystawie w jednym z krakowskich lokali.

Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni student, który nie zajmuje się zawodowo fotografią. Zdjęcia są przyjmowane drogą elektroniczną na adres: glebiaspoirzenia@knsd.pl. Do prac należy załączyć kartę uczestnictwa. Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży, lub dokonywania zmian oryginalnej kompozycji kadru. Wszystkie prace konkursowe powinny być dostosowane do wydruku w formacie 20×30 oraz posiadać rozdzielczość 300 dpi.

Zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach tematycznych: Postacie w migawce – human story (portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki), Dzieła codzienności (fotofelieton: wycinek rzeczywistości) oraz Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 prace). Warto zwrócić uwagę, że na razie nie wiadomo jakie są nagrody, ale zwycięzcy poprzednich lat mogli się pochwalić m.in. publikacją nagrodzonych zdjęć w prasie, wernisażem w jednym z krakowskich klubów, nagrodami rzeczowymi, wakacyjnymi kursami fotograficznymi przygotowanymi przez Krakowską Szkołę Fotografii.

Kontakt z organizatorem może się odbywać drogą mailową: glebiaspojrzenia@knsd.pl lub telefoniczną: 517-672-358 lub 694-917-961. Osobą odpowiedzialną ze strony Organizatora jest Wioletta Klytta oraz Roksana Zdunek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.