Po stronie natury. Zgłoszenia do 22 kwietnia.

Konkurs-Po-stronie-natury1
Od paru dni trwa konkurs fotograficzny „Po stronie natury”. Jego celem ma być „zwiększenie zainteresowania społeczeństwa polskiego tematyką troski o naturę”. Zdjęcia można zgłaszać do 22 kwietnia, do zdobycia jest m.in. aparat fotograficzny Fujifilm X-T1 z obiektywem Fujinon XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R LM OIS WR, oraz fotowyprawa do Maroko.

Organizatorem konkursu jest firma Burda NG Polska, wydawca magazynu National Geographic Polska. Inicjatywa odbywa się w ramach programu Po Stronie Natury (dawniej: Moje Silne Drzewo). W latach poprzednich dużo było ciekawych akcji ekologicznych, m.in. sadzono drzewa w Beskidach, ale także nacisk kładziono na edukację. Teraz mamy konkurs foto, zdjęcia należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną przez stronę http://www.postronienatury.national-geographic.pl po wcześniejszej rejestracji. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 15 prac, fotografie muszą być zapisane w formacie JPG, minimalna długość większego boku powinna wynosić 2400 pikseli. Pojedynczy plik nie może przekroczyć 10 MB. W zgłoszeniu należy wpisać tytuł, opis i datę wykonania zdjęcia. Nie zezwala się stosowania fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian oryginalnej kompozycji zdjęcia.

Konkurs-Po-stronie-natury2
Konkurs wspiera Żywiec Zdrój S.A oraz polski oddział firmy Fujifilm. Należy zwrócić uwagę, że organizator zastrzega sobie prawo do dysponowania nagrodzonymi zdjęciami (z prawem sublicencji włącznie bez ograniczeń terytorialnych i czasowych). Oprócz nagród wymienionych na wstępie można zdobyć 10 kompletów książek z biblioteki National Geographic.

Fotografie oceni jury w składzie: Martyna Wojciechowska, Marcin Dobas, oraz Michał Schilbach z firmy Żywiec Zdrój S.A.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.