Prezentacja produktów Epson na targach Film Video Foto.

Epson-SC-S80610
Firma Epson zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach Film Video Foto w Łodzi. Już od czwartku odbywać się będą prezentacje urządzeń dedykowanych do druku fotograficznego oraz wielkoformatowego.

Będzie można więc zobaczyć m.in. drukarkę ekosolwentową SureColor SC-S80610. Urządzenie to wyposażono w dodatkowe atramenty UltraChrome GS3 w kolorze czerwonym i pomarańczowym, co w połączeniu z głowicą PrecisionCore TFP pozwala uzyskać większą gamę kolorystyczną potrzebną przy m.in. tworzeniu wielkoformatowych portretów. Drukarka umożliwia wydruk na różnych materiałach, w tym przezroczystej folii, winylu, płótnie i papierze fotograficznym.

Epson-SC-P7000V
Wśród pozostałych prezentowanych urządzeń dla fotografów znajdą się drukarki pigmentowe SC-P400, P600 i P800 oraz suchy minilab SureLab SL-D700. Będzie też można zobaczyć model SC-P7000V – drukarkę wielkoformatową do proofingu, wyposażoną w fioletowy tusz, co zapewnia jej 99% pokrycia z gamą Pantone. Nie sposób zapomnieć o modelu SC-F6200, która umożliwia łatwe drukowanie zdjęć na flagach czy bannerach. Dodatkowo Epson zaprezentuje też SC-F2000 klasy DTG (direct-to-gourmet), oferujący opcję drukowania bezpośrednio na koszulkach.

Epson-SC-F6200
Firma Epson – stoisko numer 113
.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s