Tamron SP 135 mm f/1.8 Di VC na Photokinie 2016?

Tamron-SP-135mm-f1.8-VC_1
Zbliżają się targi Photokina 2016, pojawiają się więc skąpe informacje o nowych produktach. Oczekuje się, że na przełomie sierpnia i września zostanie zaprezentowany m.in. Tamron SP 135 mm f/1.8 Di VC.

Nowe „szkło” będzie przeznaczone do lustrzanek z pełnoklatkową matrycą, zostanie wyposażone w stabilizację obrazu prawdopodobnie o wydajności 3.5 stopni. W konstrukcji optycznej znajdziemy m.in. w element LD (Low Dispersion) oraz soczewki XLD (Extra Low Dispersion), które poprawiają właściwości dyspersyjne. Obiektyw otrzyma zabezpieczenia przed kurzem i wilgocią, jego zaletą będą powłoki eBAND oraz BBAR, które zwiększają przepuszczalność światła i zmniejszają refleksy oraz efekt flary. Przedni element pokryty zostanie powłokę fluorową, która chroni przed zanieczyszczeniami, okrągła przysłona da przyjemne rozmycie tła.

Obiektyw będzie kompatybilny z najnowszym dodatkiem Tamron Tap-in Console który umożliwia aktualizowanie oprogramowania, dostosowywanie AF oraz tzw. „personalizację” produktu. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s