Sony na NAB Show 2016.

Sony_NAB2016_1
Już pod koniec tygodnia w Las Vegas rozpoczną się targi NAB Show 2016. Jednym z uczestników imprezy jest firma Sony która zaprezentuje nowe urządzenia wykorzystywane w filmie i obróbce obrazu. Planowana jest więc konferencja prasowa która odbędzie się w najbliższą niedzielę.

NAB Show to impreza związana z rynkiem telewizyjnym. Czego możemy się spodziewać ze strony Sony? Z pewnością będą nowe kamery, w tym prototyp filmujący w rozdzielczości 8K. Niektórzy przypuszczają, że pojawi się Sony A7R III, ale to raczej niemożliwe. Jeżeli dojdzie do premiery, to będzie ona miała miejsce na Photokinie 2016. Pewne wskazówki co do nowych produktów daje nam Deon LeCointe który zajmuje stanowisko product managera w Sony Electronics. W jednym z wywiadów przyznaje że „…Na NAB Show 2016, Sony pokaże nowe modele i ogłosi aktualizacje produktów wchodzących w skład profesjonalnych urządzeń AV. Będziemy prezentować aktualne aplikacje, technologie, na targach zadebiutuje kamera wyposażona w tryb Ultra HFR (ultra high frame rate) która zaoferuje możliwość filmowania w rozdzielczości 4K przy 192 kl/sekundę”..

Sony_NAB2016_2
Przy okazji targów warto zwrócić uwagę na Canona. Oczekuje się, że zostanie pokazany EOS C500 Mark II oraz także prototyp kamery rejestrującej w rozdzielczości 8K.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s