MIASTO\CITY. Konkurs i wystawa fotograficzna.

Konkurs-miasto
Galeria Sztuki w Legnicy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym MIASTO\CITY. Zgłoszenia można nadsyłać do końca tygodnia, autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe: 1 miejsce – 800 zł, 2 miejsce – 500 zł, 3 miejsce – 300 zł.

Konkurs towarzyszy Legnickiemu Festiwalowi SREBRO 2016 i ma charakter otwarty. Można zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia cyfrowe. Organizatorzy oczekują na prace ukazujące miasto w ciekawy i oryginalny sposób, nie stawiane są żadne ograniczenia w interpretacji tematu, jak również pozostawia się swobodę środków jego realizacji. Temat powinien być ujęty możliwe szeroko, może być to fotografia uliczna, ale także przyjmowane będą zdjęcia pokazujące miasto jako zmienność i mobilność. Prace powinny być przesłane w postaci plików cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, które można dostosować do wydruku wielkoformatowego (minimum B2 – 70×50 cm) i zapisane w formacie JPG. Zdjęcia należy zgłosić na adres darek@galeria.legnica.pl. W temacie maila należy wpisać: FOTO-CITY. Prace winny zawierać dane identyfikacyjne w następującej kolejności: nazwisko, imię, tytuł pracy, rok powstania.

Zdjęcia zostaną ocenione przez jury złożone z krytyka sztuki, artysty, fotografa i kuratora sztuki. Lista osób zakwalifikowanych do wystawy zamieszczona zostanie na stronie Galerii http://www.galeria.legnica.pl do 25 kwietnia 2016 r.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana na terenie miasta od 26 kwietnia do 5 czerwca w formie wielkoformatowych wydruków. Dodatkowych informacji dot. konkursu udziela kurator wystawy Dariusz Kawczyński (tel. 76 862 09 20, 862 06 94). 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.