Największy w historii Fotofestiwalu Przegląd Portfolio!

Przeglad-Portfolio-2016
Tylko do 10 maja można zgłaszać swoje prace na Przegląd Portfoli, który odbędzie się 10 i 11 czerwca w ramach tegorocznej edycji łódzkiego Fotofestiwalu.

Przegląd Portfolio przeznaczony jest dla studentów i absolwentów fotografii, fotografów profesjonalnych lub takich, którzy posiadają już w swoim dorobku co najmniej jedną wystawę lub publikację. Organizatorzy zapraszają na indywidualne spotkania z kuratorami, dyrektorami festiwali fotografii, krytykami, dziennikarzami, wydawcami książek i magazynów oraz właścicielami galerii, wśród recenzentów znajdziemy m.in. Joannę Kinowską.

Na przegląd zakwalifikują się osoby wyłonione na podstawie przesłanych na adres portfolio@fotofestiwal.com fotografii. Będą przyjmowane tylko zdjęcia cyfrowe (15 prac w formacie JPG), spakowane do jednego pliku o objętości nie przekraczającej 7 MB. Plik z fotografiami powinien być opisany według wzoru: Imię Nazwisko, Tytuł Projektu, a fotografie w pliku należy podpisać następująco: Imię Nazwisko, Tytuł Projektu, numer fotografii (kolejno 01, 02 itd.).  Do prac należy załączyć formularz zgłoszeniowy, opłata za udział wynosi 180 złotych. W tej cenie jest szansa wyboru do 6 recenzentów (można też, w miarę dostępności wolnych terminów u poszczególnych recenzentów, wykupić pojedyncze spotkanie na miejscu, cena wynosi 40 złotych).

W tym roku Przeglad odbędzie się  od 10,00 do 15,00 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki – przestrzeni niezwykle ważnej dla Łodzi.  Osoby zakwalifikowane do oceny zdjęć przez kuratorów, zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.