New Cosmos of Photography 2016. Konkurs fotograficzny Canona.

New-Cosmos-of-Photo2016_2
Firma Canon zaprasza do udziału w 39. edycji konkursu New Cosmos of Photography. Konkurs ma zachęcać młodych twórców do odkrywania, dokumentowania i prezentowania swojej wizji rzeczywistości za pomocą obrazu. Prace można zgłaszać do 15 czerwca.

W pierwszym etapie, jury (skład poniżej) wybierze 7 laureatów (Excellence Award) oraz przyzna 14 wyróżnień (Honourable Mention Award). W drugiiej części która odbędzie się w listopadzie 2016 roku, spośród 7 laureatów, zostanie wybrana zwycięska praca. Jej autor otrzyma nagrodę Grand Prize, czek na kwotę 1 mln jenów, nagrodę od firmy Canon oraz możliwość wystawienia swoich prac na wystawie indywidualnej podczas przyszłorocznej edycji New Cosmos of Photography. Pozostałym laureatom Excellence Award i Honourable Mention Award zostaną przyznane nagrody pieniężne oraz będą oni mieli możliwość zaprezentowania prac na tegorocznej wystawie pokonkursowej.

New-Cosmos-of-Photo2016_1
Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie http://www.canon.com/scsa/newcosmos/. Warto zaznaczyć, że w poprzedniej edycji  zwyciężyła instalacja wideo (poniżej) „Made of Stone” Teppei Sako.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.