Konkurs fotograficzny im. Włodzimierza Puchalskiego.

Konkurs-Puchalski2016
Jutra mija termin przyjmowania prac na 21. edycję konkursu fotograficznego im. Włodzimierza Puchalskiego. Jego organizatorem jest redakcja czasopisma „Łowiec Polski”. Laureat Grand Prix, oprócz medalu Puchalskiego otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł, w trzech kategoriach zostaną też przyznane nagrody po 1000 zł.

Konkurs-Puchalski2015_2
Tematem konkursu jest zwierzyna w naturalnym środowisku i sceny związane z łowiectwem. Zdjęcia będą oceniane w następujących grupach tematycznych: Piękno, Ruch oraz Sceny myśliwskie. W każdej, można zgłosić do 5 prac wyłącznie w formie elektronicznej. Wielkość jednego pliku nie powinna przekraczać 10MB (min. 2 MB), fotografie muszą być zapisane w formacie jpg. Zdjęcia należy przesyłać zdjęcia drogą elektroniczną na adres puchalski@lowiec.com wcześniej wypełniając formularz zgłoszeniowy ze strony http://www.lowiecpolski.pl. Nie zezwala się stosowania fotomontaży oraz obróbki graficznej mającej wpływ na zmianę charakteru zdjęcia. Dopuszczalna jest standardowa obróbka surowych plików celem nadania im właściwej kolorystyki, kontrastu i kadrowania.

Konkurs-Puchalski2015_3
Konkurs-Puchalski2015_4
Konkurs-Puchalski2015_1
Uroczysta gala odbędzie się w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Powyżej niektóre nagrodzone prace z poprzedniej edycji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.