National Geographic Traveler Photo Contest 2016. Zgłoszenia do 27 maja.

NGTP-2016
Jeszcze przez dwa tygodnie można nadsyłać zdjęcia podróżnicze w międzynarodowym konkursie National Geographic Traveler Photo Contest 2016. Grand Prix to siedmiodniowy wyjazd dla dwóch osób na Polar Bear Safari, do zdobycia jest też aparat Sony A6300.

NGTP-2015-1prize
National Geographic Traveler Photo Contest to jeden z najstarszych konkursów fotografii podróżniczej, mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Grand Prix w poprzedniej edycji otrzymał Anuar Patjane Floriuk, jego praca przedstawia nurkowanie z długopłatowcami na wyspie Roca (to te samo nagrodzone zdjęcie w konkursie World Press Photo 2016). Druga nagrodę zdobył Faisal Azim („Robotnicy na żwirowisku”), a trzecią Ahmed Al Toqi („Tradycyjne wyścigi wielbłądów”). Fotografie ponizej i powyżej.

NGTP-2015-2prize
NGTP-2015-3prize
Niestety, w tym roku zaszły istotne zmiany w regulaminie i nie wiadomo czym jest to spowodowane. Konkurs jest otwarty dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie (z wyjątkiem prowincji Quebec), Meksyku, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Australii, Brazylii, Indonezji, Malezji, Indiach, Chinach, Japonii, Singapurze, Hong Kongu i na Tajwanie. Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach: Natura, Ludzie i Miasto, można je zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej http://travel.nationalgeographic.com/photographer-of-the-year-2016/enter Należy przy tym podać swoje dane personalne, fotografie powinny spełniać nast. warunki techniczne: format JPG, kolory w standardzie RGB, długość boku to 1600 pikseli. Prace na których widnieją znaki wodne, napisy i daty będą odrzucane, należy pamiętać, że prace nie mogą być starsze niż dwa lata. Opłata za udział w konkursie wynosi 15 dolarów.

Zobacz wideo:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s