Ponownie Canon Cashback.

Canon-Summer-Cashback
Firma Canon wystartowała z kolejną promocję typu Cashback. Nabywając jeden z produktów biorących udział w akcji, m.in. lustrzanki cyfrowe, aparaty kompaktowe, kamery, obiektywy i urządzenia wielofunkcyjne, można otrzymać zwrot części kosztów zakupu. Firma chwali się, że może to być nawet 860 złotych.

Dotyczy to tylko obiektywu EF 24-70mm f/4L IS USM który swoją premierę miał w listopadzie 2012 roku oraz kamery LEGRIA HF G40. Należy zwrócić uwagę, że kupując ten zoom w poprzedniej akcji promocyjnej można było liczyć tylko na 800 złotych. Stawka więc rośnie, Tradycyjnie w tegorocznym cashbacku znalazł się Canon EOS 6D (zwrot 650 zł) który jest obecny na rynku już prawie cztery lata temu i obiektyw EF 70-300 mm f/4-5.6 IS USM (zwrot 650 zł). Nabywając pozostałe produkty np. lustrzanki trzeba się liczyć ze znacznie mniejszymi kwotami (215 zł). Niestety, na liście nie znajdziemy kilku modeli np. EOS-a 7D Mark II, 70D, 5D Mark III, z powodów oczywistych nie ma najnowszego  EOS-a 80D i 1300D.

Akcja promocyjna potrwa do końca lipca, osoby zainteresowane zwrotem gotówki muszą zarejestrować się na stronie http://www.canon.pl/cashback i dołączyć (w formie elektronicznej) czytelny skan lub fotografię dowodu zakupu, oryginalnego kodu kreskowego oraz numeru seryjnego produktu. Należy zwrócić uwagę, że przy ostatnich akcjach promocyjnych żądano, aby kod kreskowy był wycięty lub wydarty z opakowania, tak aby pudełko nosiło ślady uszkodzenia. Nie wiadomo w jakim celu.

Dodatkowe informacje na temat promocji oraz regulamin dostępne są na stronie http://www.canon.pl/cashback.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.