PhotoArtMedica 2016 – Międzynarodowy Salon Fotografii Artystycznej Lekarzy

PhotoArtMedica-2016
Okręgowa Izba Lekarska w Częstochowie zaprasza wszystkich lekarzy, nauczycieli akademickich uniwersytetów medycznych oraz studentów medycyny z kraju i zagranicy do udziału w Międzynarodowym Salonie Fotografii Artystycznej Lekarzy. Patronat nad konkursem sprawuje Fotoklub RP, oraz Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej (FIAP). Termin nadsyłania prac mija 28 sierpnia 2016 roku.

To czwarta edycja konkursu, komisarzem salonu jest Krzysztof Muskalski, który prowadzi w Częstochowie Autorską Galerię Fotografii „Czas podróży”. Zdjęcia zostaną ocenione w dwóch kategoriach: „temat dowolny” oraz „Krajobraz miejski”. Można je zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej http://www.photoartmedica.com. Każdy uczestnik może nadesłać do 4 prac w każdej z dwóch kategorii, muszą one spełniać pewne warunki techniczne: maks. 2000 pikseli, 300 dpi, kompresja 7-10. Pliki nie mogą przekraczać 2 MB. Fotografie należy opisać w następujący sposób: temat i kolejny numer-imię i nazwisko autora-tytuł pracy-dwuliterowy kod ISO kraju (kody ISO2 dostępne są na stronie : http://www.fiap.net/pdf/ISO2-en.pdf, np. Polska – PL). Opis fotografii nie powinien przekraczać 20 znaków. Nie należy używać znaków specjalnych takich jak :. , # (*, itp. Oplata za udział w konkursie wynosi od 50 do 100 złotych. Płatność powinna być dokonana na konto organizatora: mBank S.A. 55 1140 1889 0000 2433 3300 1002.

Przewodniczącym jury jest Mieczysław Cybulski, ocena prac nastąpi do 3 września. Wręczenie nagród i otwarcie wystawy odbędzie się trzy tygodnie później. Do zdobycia jest m.in. Grand Prix PhotoArtMedica 2016, medale Fotoklubu RP i PhotoArtMedica, medal Honorowy FIAP oraz nagrody rzeczowe.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: pam@photoartmedica.com, czestochowa@hipokrates.org.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s