Nowości od Samyanga. Pięć obiektywów w pięć tygodni

Samyang-Blockbusters_1
Koreańska firma Samyang Optics Company Limited zapowiedziała, że od najbliższego poniedziałku rozpoczną się premiery jej najnowszych obiektywów. Na początku każdego tygodnia zostanie zaprezentowane tylko jedno, nowe „szkło”, w sumie ma być pokazanych pięć nowych modeli.

Na razie nie zostały podane żadne szczegóły, wrażenie jednak budzi sam pomysł marketingowy. Z pewnością firma ma już gotowe produkty czekające na premierę, ale liczy się sposób ich zaprezentowania.

Samyang-Blockbusters_2
Wśród użytkowników tej optyki panuje przekonanie, że będą to raczej odświeżone modele (dodany AF). Na zamieszczonej pod zapowiedzią grafice niewiele widać, ale po kształcie można wywnioskować, że pierwszy z zapowiadanej „piątki” to obiektyw filmowy z serii XEEN (być może 100 mm T1.5). Pozostałe są podobne do następujących modeli: 21 mm f/1.4 ED AS UMC CS, 100 mm f/2.8 ED UMC MACRO, 50 mm f/1.2 AS UMC CS.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.