Wystartował konkurs Regional Press Photo 2016

Regional-Press-Photo-2016
Muzeum Fotografii przy WSG zaprasza do udziału w trzeciej edycji Przeglądu Fotografii Reportażowej Regionu Kujawsko-Pomorskiego Regional Press Photo 2016. W tym roku pojawiła się kategoria „Amator”, w której mogą wziąć udział uczniowie i studenci do 26 roku życia. Termin nadsyłania zdjęć mija 20 września.

Konkurs adresowany jest do osób zawodowo zajmujących się fotografią, pracujących lub mieszkających w województwie kujawsko-pomorskim – fotoreporterów zatrudnionych w redakcjach prasowych, internetowych lub agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Zgłoszone zdjęcia powinny być wcześniej opublikowane w dowolnej formie. Zasadniczym celem przedsięwzięcia jest ukazanie wyjątkowości i bogactwa regionu kujawsko-pomorskiego. Fotografie zostaną oceniane w kilku grupach tematycznych tj. Kultura, Wydarzenia, Sport, Życie codzienne, Środowisko, Amator. Każdy z autorów może zgłosić łącznie we wszystkich kategoriach 8 zdjęć pojedynczych oraz 2 zestawy zdjęć (każdy może się składać z 12 prac). Będą przyjmowane wyłącznie fotografie cyfrowe o rozdzielczości 300dpi, dłuższy bok musi mieć minimum 21 cm. Fotografie powinny być wykonane w terminie od 1.11.2014 r. do 20.09.2016 r. Do każdego zdjęcia należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Otwarcie Przeglądu nastąpi 7 grudnia, jury, w składzie którego jest Witold Krassowski, Damian Kramski oraz Arkadiusz Blachowski, przyzna nagrody finansowe i okolicznościowe statuetki w każdej z kategorii. Są też nagrody pozaregulaminowe np. Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr. telefonu 52 567 00 07. lub pisząc na adres: muzeumfoto@byd.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.