2016 Fujilove Global Photowalk

Fujilove-Global-Photowalk
Już za parę godzin odbędzie się Fujilove Global Photowalk. To rodzaj ogólnoświatowego spaceru fotograficznego zainicjowanego przez społeczność portalu Fujilove. Organizatorzy zapraszają wszystkich użytkowników i entuzjastów aparatów marki Fujifilm m.in. do Gdańska, Warszawy, Torunia i Wrocławia na wspólna przechadzkę z aparatem w ręku.

Podobne imprezy odbędą się w innych krajach, niektóre zostaną połączone z konkursem i innymi atrakcjami. Udział w spacerze jest bezpłatny, organizatorzy gwarantują dużo zabawy i radości z fotografowania. Będzie też można podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami. Na warszawskich spacerowiczów czeka konkurs na najlepsze zdjęcie, do wygrania jest instax mini 8. Należy zwrócić uwagę, że 2016 Fujilove Global Photowalk nie startuje równocześnie, w Polsce są także różne godziny rozpoczęcia. Poniżej krótkie zestawienie.

Gdańsk: 15:00 – 18:00 (kliknij info)
Toruń: 13:00 – 17:00 (kliknij info)
Warszawa: 16:00 – 20:00 (kliknij info)
Wrocław: 12:00 – 17:30 (kliknij info)

Pomysłodawca i głównym organizatorem całego przedsięwzięcia jest Tomasz Trzebiatowski, który pracuje i mieszka w Szwajcarii. Jest on założycielem i redaktorem naczelnym portalu FujiLove.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s