Szykuje się nowy bezlusterkowiec Leica

Leica-T_2
Niedawno firma Leica Camera AG złożyła dwa wnioski rejestracyjne o dopuszczenie nowego urządzenia do przestrzeni radiowej. Występuje w nich tajemnicza konstrukcja oznaczona symbolem 8854.

Wnioski zostały złożone na Taiwanie (NCC – Radio Certification Authority) oraz w Indonezji (ICA – Indonesian Communication Agency). Przypuszcza się, że nowy aparat będzie wchodził w skład system bezlusterkowców oznaczonego literą T (należy zaznaczyć, że od momentu jego wprowadzenia został zaprezentowany tylko jeden model). Niestety, o nadchodzącej konstrukcji mało jest informacji – należy oczekiwać, że design będzie bardzo dopracowany. Z pewnością aparat zachwyci piękną, klasyczną linia, a wszystkie pokrętła i przyciski będą znakomicie wkomponowane w obudowę. Wiadomo jedynie, że bezlusterkowiec będzie zasilany akumulatorem Leica BP-DC13, oraz wykorzystywał ładowarkę Leica BC-DC13. Takie samo ogniwo i urządzenie znajdziemy w komplecie z modelem Leica T Typ 701.

Zobacz Leica T Typ 701 (wideo):

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.