Zlot X za niecały miesiąc!

II-Zlot-X
Na początku września odbędzie się drugi zlot użytkowników aparatów z serii X. Udział w nim jest bezpłatny, uczestnik pokrywa jedynie koszty związane z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Warto zaznaczyć, że poprzednia edycja imprezy (kliknij info) cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Zlot odbędzie się 3 i 4 września 2016 roku w Toruniu w hotelu Bulwar. Do dyspozycji zgromadzonych osób znajdą się różne aparaty i obiektywy m.in. Fujifilm X-T2, X-Pro2 , X-E2S, oraz zoom XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR i „stałka” XF 35 mm f/2 R WR. W programie przewidziano warsztaty i sesję z Tomaszem Lazarem, fotospacer z Pawlem Kosickim, Fotograficzne Podróże Open Your Eyes m.in. po bulwarach nadwiślańskich, spływ kajakowy, prezentację zdjęć Mateusza Piesiaka i wykład z prawa prasowego. Jest nadzieja, że uczestnicy będą mogli skorzystać z autoryzowanego centrum serwisowego.

Aby wziąć udział w zlocie trzeba być jedynie posiadaczem dowolnego modelu aparatu Fujifilm serii X i zarejestrować się wysyłając maila na adres x@fujifilm.pl. Zgłaszający powinien podać imię, nazwisko, nr seryjny aparatu, z którym przyjedzie na zlot oraz typ pokoju. Należy też opłacić pobyt i koszt wyżywienia (przykładowe ceny: nocleg w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem – 300 zł, dwuosobowym – 165 zł, obiad – 50 zł). Przelew w wysokości 265 lub 400 złotych należy dokonać na konto hotelu Bulwar nr. 59 1540 1304 2035 8902 9891 0002. W tytule powinno się podać swoje imię i nazwisko oraz dopisać „Zlot Fujifilm”.  Poniżej program spotkania.

3.09.2016, sobota
11-15 – powitanie, prezentacja najnowszych projektów Tomasza Lazara z Tokio oraz warsztaty z modelką
15-16 – obiad
16-19:30 – fotospacer z X-Fotografem Pawłem Kosickim: w planie jest Stare Miasto, Bulwary Nadwiślańskie, Centrum Sztuki Współczesnej i klimatyczna kawiarnia Wejściówka, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć fotografa Wojciecha Szabelskiego, „Symfonia X” (cykl czarno-białych zdjęć wykonanych X-ami podczas koncertów w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy)
20-24 – w hotelu instax party z kolacją w formie bufetu i kącikiem EIZO – zajęcia z postprodukcji zdjęć, drukowanie zdjęć z sesji i spaceru

4.09.2016, niedziela
9-12 – spływ kajakami po Drwęcy (z aparatami serii X odpornymi na pogodę i aparatami Fujifilm XP90)
13-14 – obiad
14-15 – prezentacja zdjęć przyrody wielokrotnie nagradzanego w Polsce i na świecie fotografa Mateusza Piesiaka
16-18 – wykład mecenas Magdaleny Korol (kazusy z zakresu prawa prasowego)
18 – zakończenie

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: x@fujifilm.pl lub w grupie Fujifilm X Klub Polska na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.