Trwa TIFF Festival // Rivers & Roads

tiff-festiwal-2016_4
Do 11 września we Wrocławiu potrwa 6. Edycja TIFF FESTIVAL. Statystyka tego przedsięwzięcia przedstawia się następująco: 53 artystów, 32 wydarzenia, 18 wystaw, 15 miejsc festiwalowych i ponad 300 zinów.

Prezentowane są różnorodne projekty artystyczne dedykowane szeroko pojętej tematyce podróży i podróżowania. Program Główny podzielony został na trzy wątki tematyczne, które skupiają się na obserwacjach nowych rzeczywistości fotografów („Imigracje/Emigracje”), dedykowane są podróży do nieistniejących rzeczywistości przez samo medium fotografii („Wyprawy Wyobrażone”) oraz zostały stworzone w drodze podczas podróży zainspirowanych przez sam TIFF Festival („W drodze”)

tiff-festiwal-2016_3
Ale TIFF Festival to nie tylko wystawy, to również 9 spotkań z artystami, 5 oprowadzań autorskich i kuratorskich, 2 panele dyskusyjne oraz wyjątkowo rozbudowana w tym roku scena muzyczna. W dniu zakończenia Festiwalu odbędzie się premiera książki Krzysztofa Solarewicza pt. “Poród”, z kolei na wszystkich miłośników fotografii w Centrum Festiwalowym czeka Otwarta Czytelnia, gdzie można poczytać nabyć oraz książki o tematyce fotograficznej. W InfoPunkcie Barbara można oglądać ponad 300 zinów, których prezentację przygotowała londyńska Doomed Gallery.

tiff-festiwal-2016_2
Pełny harmonogram dostępny na: http://tiff.wroc.pl/pl/harmonogram/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.