Viva! Photo Awards 2016. Start w poniedziałek

viva-photo-awards-2016
Już jutro można nadsyłać zdjęcia na kolejną edycję „Viva! Photo Awards”. Główną nagrodą jest możliwości samodzielnego zrealizowania sesji zdjęciowej do czasopisma „Viva!”, można też zdobyć aparat Fujifilm X-T2, a w każdej kategorii konkursu 5000 złotych.

Konkurs ma on charakter otwarty i adresowany jest do osób, które myślą o fotografii jako elemencie swojej przyszłości zawodowej. Patronat nad tym przedsięwzięciem sprawuje największe czasopismo fotograficzne Digital Camera Polska oraz portal Fotopolis. W tym roku fotografie można zgłaszać w następujących kategoriach tematycznych: portret, beauty, moda, kulinaria oraz reportaż sportowy. Ciekawy jest skład obecnego jury, zdjęcia oceni m.in. Ryszard Horowitz, Marcin Kydryński, Jacek Bonecki, Sandro Miller, Katarzyna Przybyszewska, oraz Marek Knap.

Fotografie można zgłaszać wyłącznie za pośrednictwem specjalnej strony internetowej po wcześniejszej rejestracji. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2016 r. Organizator zastrzega, że będzie przyjmował wyłącznie prace wykonane od 1 stycznia 2010 r. do 29 sierpnia 2016 r., które nie były wcześniej publikowane w jakimkolwiek medium. Należy zwrócić uwagę, że w poszczególnych kategoriach różna jest ilość przyjmowanych zdjęć. Prace muszą też spełniać określone warunki techniczne: format: jpeg z kompresją 10 (ew. TIF z kompresją LZW lub JPG z maksymalną jakością), RGB lub grayscale, dłuższy bok nie powinien przekraczać 1024 pikseli. Pliki nie mogą być większe niż 2 Mb.

Rozwiązanie konkursu nastąpi na łamach czasopisma „Viva!” w numerze, który ukaże się na rynku w listopadzie lub grudniu 2016 r. Później przewidziana jest wystawa nagrodzonych zdjęć. Dodatkowe informacje natury technicznej można uzyskać pisząc na adres: michal.wojcik@edipresse.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.