5 Forum Fotografów w Łebie. Małe targi foto

forum-fotografow
Od 25 do 28 września w Łebie odbędzie się Forum Fotografów im. Jerzego Maślankowskiego. To impreza typowo branżowa, adresowana jest do właścicieli zakładów i studiów fotograficznych, oraz osób zajmujących się tzw. usługami.

Dawniej „Łeba” przyciągała liczną rzeszę fotografów zawodowych. Inny był jej charakter, spotkania bardziej przypominały zjazdy w Międzyzdrojach. Trzydzieści lat temu impreza odbywała się w Komorzu i Cieszynie Drawskim, ale od początku lat dziewięćdziesiątych pieczę nad całością sprawuje Cech Rzemiosł Różnych w Słupsku oraz Krajowy Cech Fotografów w Katowicach. Jest to więc impreza z tradycją, z nią były związane takie osoby jak Witold Knyt, Andrzej Kupidura, Halina Garzyńska-Kańska, Jerzy Maślankowski, Krzysztof Niesporek oraz Adam i Renata Jaworscy.

epson-surelab-d700
„Łeba” oprócz charakteru czysto towarzyskiego jest źródłem informacji. W tym roku uczestnicy będą mieli nie tylko okazję wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o swoich kłopotach i problemach, ale przewidziane są szkolenia i prezentacje sprzętu fotograficznego. Swoją ofertę przedstawi firma Najlepsze Foto, skanowanie.pl, oraz Fotopak. Będzie też można zobaczyć urządzenia do samodzielnej produkcji fotoksiążek (Profi Book). Z kolei Tetenal będzie zachwalał drukarkę Epson Surelab D700, SC-P 800 oraz oprogramowanie Epson Order Controller do zarządzania i edycją zdjęć. Na imprezie pojawi się również firma Fujifilm z Frontierem Dx100 oraz ofertą bezlusterkowców.

fujifilm-frontierdx100
W trakcie trzech dni przewidziano dużo fotografowania, zabawy i konkursy oraz wspólne zdjęcie grupowe. Będą miały też miejsce integracyjne dyskusje z grillem i beczką piwa. Pierwszego dnia zostanie otwarta wystawa prezentująca sylwetkę Krzysztofa Niesporka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.